Центр позашкільної освіти "Оберіг"
Боярської міської ради Київської області

Символіка закладу

Символіка

В 2006р. розроблена геральдика закладу: прапор та герб. Прапор центру складається з чотирьох кольорів: зеленого, блакитного, жовтого, білого та герба, розташованого на білому фоні. КСР ЦТМ «Оберіг» розташований в м.Боярка, в геральдиці якого переважають зелений і жовтий (золотий) кольори. Вважається, що зелений колір є символом всього сущого та живого, надії, радості, достатку; свідчить про оточення місцевості лісами і лугами. Блакитний – колір, що символізує небо, його безмежність. Жовтий (золотий) колір – символ багатства, родючості, справедливості, великої душі, щиросердя. Колір, між іншим, вказує і на сонячну місцевість, цілющі піски і лікувальне повітря. Білий – колір ангелів і всього духовного, символ непорушної чистоти. Основний колір герба – синьо-фіолетовий колір індіго. Це колір дітей – індіго – дітей майбутнього, які започатковують нове, більш досконале покоління людства. Внизу герба зазначена назва закладу. В центрі розташована символіка: ліра, перо, олівці та пензлики. Це свідчить про наявність в закладі художньо-естетичного напрямку, найбільш поширеного з усіх інших. Над гербом плетуться молоді зелені листочки, які в природі постійно розпускаються і оновлюються. Вони, як свідчення росту, вічного процесу творення Всесвіту, Людини.

У 2009 році написаний гімн закладу на слова та музику Тетяни Володай, боярської поетеси, лауреата премії ім. Володимира Самійленка. Кожний захід в центрі розпочинається словами, які є візиткою центру: "Ми любимо вас!".

Прапор